073-2270270
כניסת משתמש קיים שם משתמש סיסמה כניסה שכחתי סיסמא הרשם:  עו"ד  מתמחה
אודות קודקס
מאגר המשרות והמעסיקים הגדול בישראל בענף המשפט

קודקס, היא חברת ההשמה המובילה בארץ בתחום המשפט, מזה 15 שנים שאנו מלווים את עורכי הדין במהלך הקריירה - כסטודנטים, עורכי דין וכבכירים. מרבית המעסיקים בענף- משרדים, חברות ומגזר ציבורי מאיישים באמצעותנו את מדרג המשרות שלהם, החל משותפים, שכירים ועד עובדי אדמיניסטרציה.

ניסיון, צוות מקצועי ושיטות עבודה ייחודיות מסייעים לנו בביצוע השידוך הנכון ביותר בין המעסיק למועמד. קודקס היא חברה המשלבת טכנולוגיה מובילה עם צוות אנשי המקצוע הטובים בענף - יועצי קריירה בעלי ניסיון עשיר הן בתחום משאבי האנוש והן בתחום המשפטי.

כמובילי התחום יש באפשרותנו להעניק ללקוחותינו גם ערך מוסף ושירותי מידע, הכוללים מידע על מעסיקים, משובים, דרוגי שוק, סקרי שכר ועוד.

בין לקוחותינו הגדולים ניתן למצוא את משרדי עורכי הדין: גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות', הרצוג פוקס נאמן, בלטר גוט אלוני ושות', גולדפרב לוי ערן מאירי ושות', יגאל ארנון ושות', ש. הורוביץ, גורניצקי, דנציגר, קלגסבלד ושות', נשיץ ברנדס ועוד רבים אחרים. חברות היי טק, ציבוריות ומסחריות המעסיקות דרך קודקס כגון comverse , פלאפון, מיקרוסופט, אמדוקס,סלקום, אלביט, בנקים מסחריים, טבע, E.C.I ארקיע, דנקנר השקעות, אל על, פרוטרום .
 

 

 היתרונות הייחודיים של קודקס

צוות: אנשי הגיוס וההשמה של קודקס הם בעלי ניסיון רב וידע בתחום משאבי האנוש ובתים המשפטי. הצוות כולל עורכי דין בעלי ניסיון עשיר בתחום ההון האנושי.

מידע: אתר קודקס מרכז ומאגד מידע ייחודי בנושאי קריירה משפטית. מידע שלא ניתן למצוא באף מקום אחר - אלפי משובי ראיונות ומשובי עובדים, פרופילים של מעסיקים דירוגי מעסיקים, סקרי שכר, מאמרים מקצועיים ועוד מידע עשיר ורלוונטי.

טכנולוגיה: מערכת הגיוס של קודקס עושה שימוש בטכנולוגיות מובילות ומשמשת ממשק נוח וידידותי לתקשורת בין המועמד למעסיק ולניהול אפקטיבי של התהליך, הן מצד המעסיק והן מצד המועמד.

קהילה: אתר קודקס משמש כזירה פעילה ומקום מפגש לכלל חברי הקהילה המשפטית. באמצעות מרכז המידע של קודקס מתקיים שיתוף מידע בין מחפשי עבודה על המעסיקים, בלוגים ייחודיים של בכירי עולם המשפט, פורומים להתייעצויות ועוד.

שיתוף פעולה עם הפקולטות למשפטים: קודקס מפעילה באופן בלעדי מרכזי קריירה בפקולטות המובילות בישראל ומקיימת שיתוף פעולה הדוק עם האוניברסיטאות. מרכזי הקריירה משרתים אלפי בוגרים וסטודנטים ונותנים בידיהם את כל המידע הנוגע למשרות ההתמחות המפורסמות בקודקס.
 

 

 איוש מדרג המשרות בעולם המשפט

יועצי קודקס מלווים באופן אישי את הקריירה המשפטית של עורכי הדין בנוסף, אלפי סטודנטים למשפטים נעזרו ועודם נעזרים בשירותי המידע שקודקס מספקת להם.

רבים מבין עו"ד הצעירים והמובילים כיום בישראל המשיכו להיעזר בשירותינו במשך השנים, מאות מהם ציינו כי תהליך בחירת מקום ההתמחות היווה צומת חשוב ומשמעותי בבחירת הקריירה שלהם. קודקס ממשיכה ללווות ולייעץ במסלול המקצועי שלהם גם היום ולכל אורכה של הקריירה המשפטית שלהם.


 

 

 

 

 
   
מילות מפתח
מרכז המידע
מעסיקים
עורכי דין
האיזור שלי
אודות